Kadra

DYREKTOR SZKOŁY


mgr  Marek Lis

 

 


WICEDYREKTORZY


mgr  Małgorzata Kwapień


mgr  Justyna Post


NAUCZYCIELE i SPECJALIŚCI


Adamczyk Monika zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze

Andrzejewska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Barszcz Kinga wychowawca świetlicy, plastyka

Bickmann – Dębińska Maria język polski

Boch Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Bochenek Grażyna matematyka

Borecka – Kwiecień Joanna wychowawca świetlicy

Borowska – Syta Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Budka Marzanna edukacja wczesnoszkolna

Burcicka Agnieszka język polski

Burzyńska – Bębenek Marta edukacja wczesnoszkolna

Cichocka – Tadeusiak Emilia historia

Czaja – Górowska Beata przyroda

Czerniak Monika wychowawca świetlicy

Daniłow Katarzyna język polski

Dąbrowska Monika wychowanie fizyczne

Duszyńska Jarmina wychowanie przedszkolne

Drążkiewicz Edyta historia

Gajewska-Malczyk Ewa wychowawca świetlicy

Gluz Joanna edukacja wczesnoszkolna

Góral Agnieszka wychowawca świetlicy, etyka

s. Frąckiewicz Hanna religia

Hofman Jolanta wychowawca świetlicy

Jarząbkowska Iwona  biblioteka

Jasińska Jolanta edukacja wczesnoszkolna

Jaworowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna

Jaworska Joanna nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna

Kacprzak Kamila nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna

ks. Kaleta Michał religia

Kamińska- Wasiak Izabella terapia pedagogiczna

Kapczyńska Marta nauczyciel wspomagający

Karwowska Żaneta – wychowawca świetlicy

Kopeć Ewelina przyroda

Korycińska Karolina wychowawca świetlicy

Kosik Joanna religia

Kowalska Anna nauczyciel wspomagający

Kozarzewska Anna edukacja wczesnoszkolna

Kozińska – Rychner Małgorzata wychowawca świetlicy

Krzywiec Łucja terapia pedagogiczna

Kwapień Małgorzata matematyka

Ladzińska Aneta wychowawca świetlicy

Lazarska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

Lenczewska Małgorzata wychowanie fizyczne

Lis Marek historia

Lusa Katarzyna język polski

Łazicka Katarzyna matematyka

Maciejewska Donata język angielski

Majk Karolina edukacja wczesnoszkolna

Mazanka Małgorzata wychowawca świetlicy

Michałowska Ewa język angielski

Murawska Monika wychowawca świetlicy

Niegowska Magdalena wychowanie fizyczne

Niewiarowska Iwona gimnastyka korekcyjna

Niżnik Danuta zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze

Olesińska Ilona wychowawca świetlicy

Oniśk Joanna edukacja wczesnoszkolna

Oracz Marzena zajęcia komputerowe

 Orzechowski Krzysztof wychowanie fizyczne

Pałasz Małgorzata wychowawca świetlicy,kierownik świetlicy

Pawluk Katarzyna plastyka

Pączkowska Monika edukacja wczesnoszkolna

Piasecka Mariola matematyka

Pietras Anna pedagog

Piędziak Katarzyna gimnastyka korekcyjna

Piórkowska Anna język angielski

Podgórska Magdalena psycholog, pedagog specjalny

Popis Ilona logopeda, pedagog specjalny

Post Justyna terapia pedagogiczna

Przondo – Milewska Gabriela logopeda

Przybyłowicz Wioletta edukacja wczesnoszkolna

Radkiewicz Małgorzata muzyka

Rogalska Magdalena język polski

Romanowska Joanna wychowawca świetlicy

Rymek Jolanta pedagog

Rzepecka Katarzyna język polski

Rzeźnik Małgorzata język angielski

Salwowska Karolina przyroda

Senkiewicz Katarzyna język angielski

Sławińska Aneta edukacja wczesnoszkolna

Smarzewska Anna wychowawca świetlicy

Smolińska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Sobczuk Marta język angielski

Stawikowska – Słucka Monika język angielski

Stefańska Agata zajęcia techniczne, wychowawca świetlicy

Stępień Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Surowiec Agnieszka religia

Szadkowska Karolina edukacja wczesnoszkolna

Szewczyk Edyta wychowanie fizyczne

Szymańska Lidia Matematyka

Topolska Anna język polski

Ujazdowska Małgorzata wychowawca świetlicy

Urbańska Jolanta edukacja wczesnoszkolna

Walaszek – Kułak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

Walendzik Anna biblioteka

Waloch – Kowalska Justyna edukacja wczesnoszkolna

Wawrzyniak Marta edukacja wczesnoszkolna

Węgrzyn – Wnorowska Danuta edukacja wczesnoszkolna

Wiśniewska Katarzyna wychowanie przedszkolne

Witkowska Marta psycholog

 Wojciechowski Błażej zajęcia komputerowe

Wołyńska Anna edukacja wczesnoszkolna

Zalewska Magdalena język angielski

Żelasko Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

Żułma Ewa wychowawca świetlicy