Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

 

Nazwisko i imię Dzień   Godzina
1.      Andrzejewska Agnieszka środa 14.40 – 15.25
2.      Barszcz Kinga poniedziałek 8.55 – 9.40
3.      Boch Agnieszka czwartek 13.40 – 14.25
4.      Borowska – Syta Agnieszka piątek 9.55 – 10.40
5.    Brzozowska Agnieszka środa 12.35 – 13.20
6.      Budka Marzanna poniedziałek 9.55 – 10.40
7.      Burcicka Agnieszka poniedziałek 11.45 – 12.30
8.      Burzyńska – Bębenek Marta piątek 10.50 – 11.35
9.      Cichocka – Tadeusiak Emilia środa 8.55 – 9.40
10.  Czaja – Górowska Beata środa 10.50 – 11.35
11.  Daniłow Katarzyna piątek 10.50 – 11.35
12.  Dąbrowska Monika wtorek 9.55 – 10.40
13.  Duszyńska Jarmina poniedziałek

piątek

10.55 – 11.25

11.50 – 12.20

14.  Frąckiewicz Hanna poniedziałek 10.50 – 11.35
15.  Gluz Joanna środa 9.55 – 10.40
16.  Góral Agnieszka wtorek 12.45 – 13.30
17.  Jasińska Jolanta piątek 9.55. – 10.40
18.  Jaworska  Joanna wtorek 10.50 – 11.35
19.  Kaleta Michał   ks. wtorek 8.55 – 9.40
20.  Kopeć Ewelina wtorek 10.50 – 11.35
21.  Kosik Joanna wtorek 10.50 – 11.35
22.  Kotas Grażyna czwartek 8.55 – 9.40
23.  Kwapień Małgorzata wtorek 8.00 – 8.45
24.  Lazarska Małgorzata piątek 12.45 – 13.30
25.  Lenczewska Małgorzata poniedziałek 9.55 – 10.40
26.  Lis Marek czwartek 9.55 – 10.40
27.  Lusa  Katarzyna czwartek 11.45 – 12.30
28.  Maciejewska Donata czwartek 10.50 – 11.35
29.  Majk Karolina poniedziałek 14.35 – 15.25
30.  Michałowska Ewa czwartek 8.00 – 8.45
31. Jaworowska Katarzyna wtorek

środa

7.20 – 7.50

7.20 – 7.50

32.  Niegowska Magdalena poniedziałek 8.55 – 9.40
33.  Niewiarowska Iwona piątek 10.50 – 11.35
34.  Oracz Marzena środa 9.55 – 10.40
35.  Orzechowski Krzysztof poniedziałek 10.50 – 11.35
36.  Pączkowska Monika wtorek 14.40 – 15.25
37.  Piasecka Mariola czwartek 11.45 – 12.30
38.  Piędziak Katarzyna piątek 10.50 – 11.35
39.  Piórkowska Anna piątek 8.00 – 8.45
40.  Przybyłowicz Wioleta środa

piątek

12.50 – 13.20

14.45 – 15.15

41.  Rogalska Magdalena poniedziałek 10.50 – 11.35
42.  Rutkowska Milena czwartek 14.40 – 15.20
43.  Rymek Jolanta wtorek 16.00 – 17.00
44.  Rzepecka Katarzyna poniedziałek 10.50 – 11.35
45.  Senkiewicz Katarzyna czwatek 13.30 – 14.15
46.  Sławińska Aneta środa 9.55 – 10.40
47.  Stawikowska  – Słucka Monika piątek 8.00 – 8.45
48.  Stefańska Agata wtorek 8.55 – 9.40
49.  Stępień Agnieszka wtorek 14.40 – 15.25
50.  Surowiec Agnieszka środa 12.45 – 13.30
51.  Szewczyk Edyta poniedziałek 8.55 – 9.40
52.  Szymańska Lidia czwartek 8.55 – 9.40
53.  Urbańska Jolanta czwartek 13.40 – 14.25
54.  Walaszek  – Kułak Małgorzata piątek 10.50 – 11.35
55.  Waloch – Kowalska Justyna czwartek 14.40 – 15.25
56.  Wawrzyniak Marta środa 13.40 – 14.25
57.  Węgrzyn – Wnorowska Danuta czwartek 13.40 – 14.25
58.  Wiśniewska Katarzyna poniedziałek

piątek

10.00 – 10.30

8.15 – 8.45

59.  Wiśniewska Renata środa 8.50 – 9.35
60.  Wojciechowski Błażej piątek 8.55 – 9.40
61.  Zalewska Magdalena wtorek 8.55 – 9.40
62.  Znamiecka Małgorzata wtorek 11.45 – 12.30
63.  Żelasko Agnieszka wtorek

środa

7.15 – 7.45

7.15 – 7.45

64.  Żułma Ewa środa 10.50 – 11.35