Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IV – VI

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
IV zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Agnieszka Burcicka 13.40 – 14.25 poniedziałek 208
V

  

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Agnieszka Burcicka 13.40 – 14.25 wtorek 208
IV zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Katarzyna Daniłow 12.45 – 13.30 poniedziałek 128
VIa zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Katarzyna Rzepecka 13.40 – 14.25 środa 227
IV b,d,f zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Magdalena Rogalska 13.40 – 14.15 poniedziałek 210
Va zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Magdalena Rogalska 13.30 – 14.15 piątek 210
VI c,d,e zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Katarzyna Lusa 13.40 – 14.25 poniedziałek 217
Ve zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Katarzyna Lusa 13.40 – 14.25 Wtorek 217
IV zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Lidia Szymańska 13.40 – 14.25 Wtorek 218
VI zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Lidia Szymańska 13.40 – 14.25 środa 218
Vb zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Mariola Piasecka 13.40 – 14.25 poniedziałek 214
Vc zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Mariola Piasecka 13.40 – 14.25 wtorek 214
VI b, c zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Mariola Piasecka 13.40 – 14.25 środa 214
IV b,f zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Renata Wiśniewska 13.40 – 14.25 wtorek 205
V a,d zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Renata Wiśniewska 13.40  – 14.25 czwartek 218
IV e,f zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego Ewa Michalowska 13.40 – 14.25 wtorek 128
VIc zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego Ewa Michałowska 13.40 – 14.25 piątek 128
V b, d zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego Magdalena Zalewska Do 17 X 16 r.
13.40 – 14.25Od 17 X 16 r.

8.00 – 8.45

wtorek

środa

108a

128

IV b,d zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego Magdalena Zalewska 8.00 – 8.45 piątek 108a
IV zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego Donata Maciejewska 13.40 – 14.25 poniedziałek 228
IV – VI Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z informatyki Marzena Oracz 13.40 – 14.25 piątek 219

 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia, koła przedmiotowe i zainteresowań

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
Ve, VI a, e, f koło matematyczne Małgorzata Kwapień 13.40 – 14.25 czwartek 213
V b,c koło matematyczne Mariola Piasecka 14.40 – 15.25 poniedziałek 214
VI b,c koło matematyczne Mariola Piasecka 14.40 – 16.20 środa 214
IV koło polonistyczne Katarzyna Daniłow 12.45 – 13.30 piątek 209
V – VI koło przyrodnicze Beata Czaja – Górowska 13.40 – 15.25 poniedziałek 127
IV koło przyrodnicze Ewelina Kopeć 13.40 – 14.25 poniedziałek 206
IV koło przyrodnicze Ewelina Kopeć 13.40 – 14.25 piątek 206
IV – VI koło teatralne Magdalena Rogalska 14.15 – 15.00 poniedziałek 207
IV – VI koło teatralne Marek Lis 13.30 – 15.00 poniedziałek 207
V – VI koło informatyczne Marzena Oracz 13.40 – 14.25 środa 219
  koło informatyczne Błażej Wojciechowski 13.40 – 15.25 czwartek 221
IV – VI koło plastyczne Agnieszka Brzozowska 12.45 – 14.25 środa

(co dwa tygodnie)

235
IV – VI koło plastyczne Kinga Barszcz 13.40 – 14.25 poniedziałek 235
IV – V przygotowanie

do karty rowerowej

Agata Stefańska 13.40 – 14.25 czwartek 228
IV język angielski Donata Maciejewska 13.40 – 14.25 wtorek 228
IV i V koło historyczne Emilia Cichocka – Tadeusiak 13.40 – 14.25 czwartek 207
VI język angielski Katarzyna Senkiewicz 13.40 – 14.25 wtorek 108a
IVe, Ve, VIe koło gospodyń i gospodarzy szkolnych Małgorzata Kwapień 13.40 – 14.25 wtorek 213
VI a, e, f koło gospodyń i gospodarzy szkolnych Małgorzata Kwapień 13.40 – 14..25 środa 213

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia sportowe

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
IV – VI Unihokej, piłka nożna

(chłopcy)

Monika Dąbrowska 14.40 – 16.10 poniedziałek Hala sportowa
IV – V Gry zespołowe

(dziewczęta)

Edyta Szewczyk 13.40 – 15.10 wtorek Mała sala/
hala sportowa
VI Gry zespołowe

(dziewczęta)

Magdalena Niegowska 14.40 – 15.40 środa Hala sportowa
VI Gry zespołowe

(dziewczęta)

Magdalena Niegowska 13.40 – 14.40 czwartek Hala sportowa
IV – VI Zajęcia taneczne Małgorzata Lenczewska 12.45 – 14.15 piątek Sala judo,
hala sportowa
IV – VI piłka koszykowa i piłka siatkowa (chłopcy) Krzysztof Orzechowski 13.40 – 15.10 piątek mała sala
IV – VI Gimnastyka Edyta Szewczyk 13.40 – 15.10 poniedziałek Sala judo,
mała sala

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. I – III

Klasa Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
I a Agnieszka Stępień 11.45 – 12.30 czwartek 225
I b Małgorzata Lazarska 11.45 – 12.30 środa 108a
I c Jolanta Urbańska 11.45 – 12.30 Środa 108a
I d Agnieszka Borowska – Syta 11.45 – 12.30 czwartek 225
II a Milena Rutkowska 11.45 – 12.30 piątek 127
II b Agnieszka Andrzejewska 12.45 – 13.30 czwartek 6
II c  Małgorzata Walaszek – Kułak 11.45 – 12.30 wtorek 205
II d Joanna Gluz 11.45 – 12.30 wtorek 205
II e Agnieszka Żelasko 11.45 – 12.30 wtorek 205
II f Katarzyna Mikołajczak 11.45 – 12.30 poniedziałek 5
II g Marzanna Budka 11.45 – 12.30 piątek 127
II h Marta Wawrzyniak 12.45 – 13.30 czwartek 6
II i Grażyna Kotas 11.45 – 12.30 środa 5
III a Karolina Majk 11.45 – 12.30 środa 225
III b Marta Burzyńska – Bębenek  12.45 – 13.30 piątek 227
III c Justyna Waloch – Kowalska 11.45 – 12.30 piątek 206
III d Aneta Sławińska 12.45 – 13.30 poniedziałek 214
III e Agnieszka Boch 11.45 – 12.30 piątek 206
III f Monika Pączkowska 15.35 – 16.20 poniedziałek 232
III g Ewa Żułma 12.45 – 13.30 wtorek 235
III h Jasińska Jolanta 11.45 – 12.30 piątek 6
III i Danuta Węgrzyn – Wnorowska 11.45 – 12.30 piątek 206
III a,b,f Anna Piórkowska 11.45 – 12.30 wtorek 5
III c,e Anna Piórkowska 11.45 – 12.30 czwartek 6
III g,i Monika Stawikowska – Słucka 11.45 – 12.30 czwartek 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. I – III

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
I plastyczne Agnieszka Borowska – Syta 11.45 – 12.30 piątek 6
I plastyczne Agnieszka Stępień 10.50 – 11.35 środa 127
I Plastyczno – techniczno – muzyczne „Mały artysta” Małgorzata Lazarska 11.45 – 12.30 wtorek 235
I   Plastyczno – techniczne Jolanta Urbańska 11.45 – 12.30 wtorek 235
II plastyczne Agnieszka Andrzejewska 13.40 – 14.25 czwartek 6
II Język polski Joanna Gluz 11.45 – 12.30 środa 235
II Język polski Milena Rutkowska 12.45 – 13.30 środa 5
II Przyroda i ekologia Agnieszka Żelasko 10.50 – 11.35 czwartek 235
II Język polski Małgorzata Walaszek – Kułak 11.45 – 12.30 środa 235
II   Plastyczne Katarzyna Mikołajczak 11.45 – 12.30 piątek 6
II Plastyczne Grażyna Kotas 11.45 – 12.30 poniedziałek 206
III Przyroda Marta Burzyńska – Bębenek 11.45 – 12.30 wtorek 6
III Mały europejczyk Jolanta Jasińska 12.45 – 13.30 poniedziałek 6
III   Matematyka Danuta Węgrzyn – Wnorowska 11.45 – 12.30 poniedziałek

 

206
III Plastyczno – techniczne Justyna Waloch – Kowalska 11.45 – 12.30 wtorek 6
III Plastyczne Aneta Sławińska 13.40 – 14.25 poniedziałek 225
III Matematyka Agnieszka Boch 12.45 0 13.30 wtorek 206
III Matematyka Monika Pączkowska 12.45 – 13.30 piątek 207
III Plastyczno – techniczne (origami) Ewa Żułma 12.45 – 13.30 środa 225
III Plastyczne Karolina Majk 11.45 – 12.30   piątek 207
II Przyroda Marzanna Budka 12.45 – 13.30 środa 225
II Matematyka Wawrzyniak Marta 10.50 – 11.35 wtorek 206
 

 

 

 

Zajęcia w klasach I – III  odbywać się będą co drugi tydzień